Malý krok pro člověka,ale velký krok pro lidstvo!

Ony slíbené dementní fotky

23. dubna 2008 v 20:56 | D.G. osobně/Slečna Ču... |  By Slečna Ču...
Tak už je teda mám :D Myslela jsem,že to nebude až tak..no to je jedno :D
Nedávejte debilovi lízátko a kofolu.
Vidíte?Byla jsem osvícena.
S Dášenkou.(tady jde vidět jak jsem emo xD)
A znova.
Tak,tolik k mým dementním fotkám.
Jinak,nevím,zda-li vás to zajímá,ale dneska byl dementní den.
V zeměpise jsme si s mou kamarádkou biloložkou Ditou,která mě zajisté zabije,až si to tu přečte,založily vlastní společnost,do které invetsujeme a hodně vyděláme.
Je to JEBAJN a.s. s krycím jménem KOMBAJN s.r.o. (učitelka mluvila o jemné mechanické práci).Hlavní sídlo bude na Hovaduzu(hl.město Lichnštěnska-Vaduz xD) a měna bude na vysoké úrovni.
Tak jsem si říkala,když nemám zápisy v sešitě,že dobré,ta mě stoprocentně vyvolá.A taky že jo,jsem vědma:,,Martino,přečti nám,co máš vypsané o Slovesku.'' Hmm :D Hospodářksý průmysl,ha.
I v tělocviku,kde mimochodem stále trénujem podání,to je taky dobré,vraždit kluky na lavičkách,no ale zamkli nás s mojí biložkou v tělocvičně. Já jsem totiž hledala náušnice a pak už byly dveře zamčené.Já jsem se smála v kuse,protože tohle se mi ještě fakt nestalo a Dita se snažila dostat nás ven,klepáním na dveře.Zajímavá situace :D Když už jsme si po deseti minutách říkaly,(já jsem se přestala smát) že toho využijem,samy ve velké tělocvičně...tak nás pustili.Ach :D
Dokonce i nášnice se našly.Prý:,,Náušnice se nedávají na lavičku,víš?'' Super :D
Pokračování venku. ,,Jé kos,dívej se,on tu žížalu nesežral.'' upozorní mě Dita. ,,Ty si prase!''já na kosa. Žížala měla nakonec aids.
Byla jsem na nákupy.To je hrozné,fakt kupovat dárek pro sestru,která vás nehorázně sere.No nějáké sponečky (růžové) a takové kravinky,veselé fazole a jiné 3,14čoviny.Bude mít radost.taky jsem si koupila několik baličků nových perliček a budu dělat náramky,chcete? :D Cha :D
I s maminkou jsem byla nakupovat.Krásná černá bunda-je mi malá.Krásná černá sukně-matce se nelíbí.A taky mi zakázala udělat si doma narozeninovou oslavu ve velkém (6.května mám narozeniny,nao,všechny to zajímá xD) ,protože prý mám moc hlučné kamarádky.Ts.
Nudím se :D Jde to vidět,že? Radši končím.Jdu psát úvahu na téma:Jak bude probíhat můj den za patnáct let? Ano,to jest skvělé téma...Jak je blicí smajlík?
Zítra je čtvrtek :D (Inteligenní věta,což? :D ) Nesnáším čtvrtky :D
Mějte se krásně,pište básně...
já jdu psát úvahu a story pro Dášu k narozkám.
dobrou noc,děti.
Dement 4ewer
Lowiskuju wwás xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 andysek andysek | 24. dubna 2008 v 17:30 | Reagovat

tak ja ti taky napisu koment.....jj vypadas fakt dementne(jako pochvala......njn ja vypadam jeste dementnejs ze jo babusko

2 Piratka Piratka | Web | 24. dubna 2008 v 19:12 | Reagovat

jeeee, to sou krásný fotkyyy :-*

3 Jaryn Jaryn | Web | 2. listopadu 2012 v 9:42 | Reagovat

Milenka, která není vším, není ničím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama