Malý krok pro člověka,ale velký krok pro lidstvo!

Seznamte se s Dementem...

22. dubna 2008 v 18:07 | D.G. osobně/Slečna Ču... |  By Slečna Ču...
Ahoj zmrdi, takže když už jsem drahou Babušku donutila napsat článek,tak aby se neřeklo,že sem lemra,jdu na to taky.
Hi, my name's Dangerous Girl and in case you didn't know I'm really really popular xD Ne dobře,je možné,že mne znáte z POL,což je mé stálé působiště.A to souvisí s další věcí,která se mě týká a to jsou fan fiction ,většinou o MCR(které také strašně miluju xD) ale taky jiné věci,jako jsou dementní pohádky a sci-fi a já nevím,co ještě vlastně dělám :D Baví mě psát a dělám to často D: Tak jsme se vlastně s Babuškou Jaguškou seznámily.Ach.
No jinak co o mně?Myslím,že demenci nemusím zdůrazňovat.Jsem přecitlivělá a sentimentální,tak mi radši nedávejte žádné dárky,protože se vám rozbrečím :D Ráda si pojmenovávám věci kolem sebe,zejména elektroniku,ale deptá mě,že ony se mnou odmítají komunikovat.Taky nemůžu mít s nikým normální vztah,dokud mu nedám nějákou dementní přezdívku a nenechám si ji patentovat.Že,kréme…Bože,tu Babuščinu fotku s krémem musíte vidět :D Ona mi nechce dovolit,dát ji sem,ale já to nějak vymyslím.Jsem tvrdohlavá a zlá,když není po mém :D Mluvím sprostě a jsem drzá :D Ale nejde to poznat.
K tomu desingu.Dělala jsem ho já.Neumím to :D A ONA řekla,že je hnusný a odporný.(!!!) Slyšíš to demetku? :D Ale možná jí s demetkem odpustíme,protože ještě říkala cosi ohledně mého umu či co,asi to chtěla napravit :D Hmmm,možná láfko :D
Mě ase to líbí.Je tam Jeffree.A banánek Mikoušek na kterého jsem strašně citlivá mimo jiné.Strašně bych se chtěla seznámit s Bretem McCrackem.Bret má být můj manžel,alespoň podle mé přítelkyně :D A dokonce s ním mám mít tři děti,japonskou sebranku:Čanga Kwanga a Keina.Ty bych také chtěla poznat.
Pořád to nestačí? :D Pokračuju.Můj tatínek o mně řekl,že nemám mozeka že žiju v jiném světe.Přemýšlím,jak si to přebrat,hmm :D To je sranda,asi to bude o dost delší než babušky Jagušky,ale pořád tu není nic zajímavého :D Řeknu vám,jak vzniklo mé jméno,tedy Slečna Čurák.(panebože,leze mi to na nervy,nechci se jmenovat sprostě,co když to uvidí někdo,kdo si myslí,že sem slušná? :D ) Hráli jsme si na vlka a babičku.Já jsem vlk,že.A Babuška se mě ptala,jak se budu jmenovat a mě ze srandy napadlo to Čurák Smrtonosný.(to je ta demence) a teď se toho nezbavim.Nehledně na to,že když mi tak Babuška řekne,mám co dělat,abych se přestala smát.
Pravidlo 18 by se mělo zrušit,je hrozné :D (Já jsem ho vymyslelaL) a nahradit ho nějákým jiným :D A Babuškou napíšeme mnoho dlaších pravidel máme vymyšlených do zásoby,protože…demence se prostě musí rozvíjet,jak praví jedno z pravidel,které nevím jaké má číslo,ale to není podstatné :D
Jinak správný dement nesurále píše naopka smajlíky,že D: tady v tom článku si o naštětí hlídám.Končím,to vám myslím stačí bohatě,abyste se ze mě zhnusili D: Ale jinak jsem celkem milá :D Fakt.
Nemám odvahu číst to po sobě.A jak tak koukám na tu návštěvnost,hrozí tu šance,že si to někdo přečte :D Shit.Nevadí,nevadí.
I love DeMeNt mocinky mocky aënd jů tů máj scene queen.
I vás ostatní.
Sbohem.
Ču.
P.S.I mé dementní fotky budou.Mám fotku kde mám lízátko v puse a směju se,ale kámšoka mi je nechce poslat.Ty by byly ideální.J emálem tak dementní,jak ta Jagušky s krémem xD Všecko bude...jednou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miša Miša | Web | 22. dubna 2008 v 18:35 | Reagovat

tsjeee ja som si to prečítala, ale tebe to nevadí, že nie, cica? :D aa no ja som na tvoje kecy zvyknutá a mám ich rada takžeee mne to došlo tak normálne napísané :D nič zvláštne proste :D a čo mám akože k tomu ešte kecať keď ťa poznám a nemusím reagovať na to čo o sebe hovoríš? :D čiže end prejavu :D

2 Piratka Piratka | Web | 22. dubna 2008 v 19:30 | Reagovat

tse...všechny tam vyjmenuješ, ale na svýho muže si ani nevzpomeneš, co to je za móresy, toto??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama