Malý krok pro člověka,ale velký krok pro lidstvo!

Report z jebáckého výletu

19. června 2008 v 21:31 | Nekonečně nadržená Ču |  By Slečna Ču...
Tak.Tamten starý článek,který jsem psala o svém výletě se mi smazal a to tak,že se mi najednou sám od sebe resetnul komp.Jsou dny,kdy Franka nesnáším.Ale já se nevzdávám,že XD Tohle je tedy druhá a zároveň poslední verze,potřetí to psát nebudu :D
No to je jedno.
Eh.Kulturní vložka:Dneska jsem byla na očkování proti tetanu.Šla jsem tam s maminkou a hlavou v oblacích...a také s filosofií:Nic není horší než zubař a ono to celkem zabíralo.
(máte li potřebu číst dál,ratče kliknout na celý článek XD)

Potkala jsem tam spolužačku,se kterou jsem si pokecala během té půlhodiny,co jsme tam čekali.Probraly jsme co nejhoršího se ti může stát u doktora a u zubaře a podobné.
Věty typu:já:Vole,neboj se,já se taky bojím.
A pak jsme tam šly a navzájem se držely za ručičku,když nám píchali injekci do stehýnka XD
Po tomto zážitku jsem šla s maminkou hezky domů,ale ještě jsme se stavily do obchodu,kde mi koupila,pozor *fanfáry* růžový zubní kartáček,jelikož já si ten svůj zapomněla na výletě.(Ach,ten byl btW také růžový XD) Zatím se jmenuje Princ of Persia,dokud nevymyslím něco chytrého,mám dojem,že mu to důstane.
Ale k výletu a popořádku.
Kolem půlnoci jsem si dobalila věci za účasti své sestry,která se podivovala nad tím,jak můžu být tak nezodpovědná a na všechno srát.
V jednu ráno jsem si řekla,že by bylo vhodné jít spát,zítra tu budu potřebovat,že.Jenže já jsem se skoro nevyspala.Totiž,můj Bob nabíjejíc se ležet vedle mě na polštář a já z toho mít stálý dojem,že vedle mě někdo leží.Když jsem se vzbudila o půl páté,tak jsme s pocitem,že ještě můžu spát,půlhodiny tupě zírala do stropu.Ale nevadí.
Na to,že jsem nespala,jsem byla velice čilá,což já nejsem po ránu ani když spím 15 hodin,až jsem tím šokovala nebohého tatínka,který byl pověřen mě ráno vzbudit.Natolik si maminka myslí,že jsem neschopná XD
Tak jsem ráno ještě dobalila věci,které jsem večer nestihla a pak jsem se s cestovkou a batůžkem a tupým výrazem vydala na místo srazu s holkama,který je mimochodem vždycky tam,kam mám nejblíže.Já tomu říkám výhodný strategický bod a moc si to pochvaluju.
Dolezli jsme před kino,kde se čekalo na bus,tuto dobu jsem využila k napsání pár SMSek.Haha.Podařilo se mi probudit Jagušku XD
*radost*
No a pak se vyrazilo na cestu.Byla sranda,padaly úžasné hlášky.Poslouchala jsem Boba a žrala a pila.Problém nastal ve Znojmu,kde jsme vystoupili a šli se podívat na rotundu.Mě se chtělo strašně,ale strašně na záchod.(lulat)
Áááá XD Mé drahé kamarádky,kam počítám Lucku (Tornádo Lulu) Karolínu (Varle) a Ditušku,si ze mě dělaly srandu a Varle mě dokonce lechtalo a rozesmívalo.Už jsem myslela,že to nevydržím,když jsem došli k té rotundě a tam tamdadadááá hajzly XD
Dobré,což?
Rozchod ve Znojmě,toť fajné.Kdyby byl čas,což nebyl.Stihla jsem si akorát koupit růžovou marcipánovou růži,která mimochodem futnala hnusně,ale hlavně,že jsem ji měla XD a taky pití.pak jsme sedly na lavičku,při té příležitosti se Lulu podařilo vyválet můj batoh v prachu a s Brawíčkem uzmutým jedné z *** spolužaček,jsme se velice pobavily.Byl tam Pete.A taky článek s EMO.Není to skvělé? XD
Pak jsme jeli na zámek Vranov nad Dyjí,jestli jsem se ještě nesvěřila,tak já ze srdce nesnáším památky,hlavně zámky.
Ale nejdříve jsme tam samozřejmě museli vylézt,že :D a proč?Protože to bylo do kopce,chaha XD mimochodem,u mě se objevil další problém…mé ultrapohodlné botky tenisky mě začínaly silně tlačit a bolely mě krajní palečky u nohou(vždycky jsem byla dobrá v popisování částí těla xD)
Tornádo Lulu mi řekla,že jsem Puchýř a smála se.
No,ale abych zase nějak trapně(haha XD) nezakecala výstup do kopce.My čtyři jsme se držely za ruce a lezly do toho kopce,u čehož jsme zadýchaně zpívaly.My jsme totiž zpívaly pořád.
Všechno.Od All I want for Christmas přes Horkýže Slíže kolem Božského Karla až po koledy.Jestli jste někdo slyšel mě zpívat(do zpěvu ostatních z nás se zásadně nenávážím xD) tak jistě pochopíte,proč se na nás TAK dívali.
No,ale což,dolezli jsme do kopce,sedli si na zítku,byli vyzváni ať slezem a přečtem si nápis ve třech světových jazycích(Rusky to tam nebylo plaky plaky) a pak jsme šli do zámku.
Řekla jsem si,že to nějak přetrpím,ale jediné,co mě zaujalo,byla průvodkyně.Byla hezká a měla hezké hadry,ale byla neuvěřitelně nepříjemná a mluvila divně.Jako robot.Znělo to hrozně směšně.
Můj problém s těma kurevskýma botama se začal zvětšovat,hlavně při cestě dolu.
Nevadí,že XD Pak jsme jeli zase busem chvíli,načež jsme dojeli k přehradě.Byla fakt krásná.
Tam jsme museli jít kus(moje boty! ) k lodičce.Ještě to nakonce obcházet ( ! ) a pak jsme konečně nasedli na okružní plavbu.To bylo mooooc vzrušující.Ach.Sice jsem neseděla nahoře,plaky plaky,ale vevnitř a ještě mi někdo neustále šlapal na hlavu,protože jsem seděla pod schody,ale to mi přece nebude kazit romantiku,že :D
To bylo tak úžasné,ach.Prokázal se zase můj orentační smysl,kdy jysem zjistila,že vidím ten most a jakto,že jsme úplně na jiné straně…ale s tím si taky není třeba dělat starosti,že XD
Pak jsme vylezli a ještě jsme se šli projít po hrázi (!!!).Já jsem všem asi po milionté řekla,jak se neuvěřitelně těším do toho penzionu,a sedla si na patník a čekala,než tam konečně půjdem.Při tomto posedu jsem zjistila,že mé boty se začínají rozpadat zespod.
Po dlouhé době jsme teda šli konečně do penzionu,kde byl autobus a já jsem si mohal vzít tašku.Jenže mi bylo blbé,když jsem viděla naši třídní s těma kuframa…tak jsme vzali s Luckou ještě její a tak jsem měla najendou ze dvou čtyři a začly se pode mnou podlamovat nohy.Další dlouho chvíli jsme stáli u schodů a já si říkala,že se toho debilního pokoje snad v životě nedočkám.A ono nakonec ano.Vylezla jsem s taškama schody a zapadla spolu s mými třemi dušinkami do pokoje.
Ach,tam bylo nádherně.
A ta sprhca lidi….aw aw..nebudu zacházet do detailů XD
Na pokoji byla i telka.Manželská postel a patrovka,toho jsme se obávaly nikdo na patrovce nechtěl spát.Po několika změnách a dohadech to bylo nakonce tak,že Varle s Dituš spaly na manželské a my s Lulu na patrovce,ale obě dole,páč tam byl pošahaný žebřík,hah XD
Večer jsme měly diskotéku,Dituš hrála ping pong :D a Varlovi bylo blbě,tak jsme měly diskotéku pro dva.Pak když dolezly ty dvě jsme hrály karty a Tornádo došlo k závěru,že jsme jak chlapi.
Protože jsme čuměly na fotbal,hrály karty a mluvily sprotě.(No my dvě jistě XD)
A tak různě.Já jsem usla první,protože jak jsem byl ráno čilá,tak se mi chtělo spát.Asi od dvou jsem pospávala…ale byla jsem v polospánku a vnímala všechno,co se mluví nejmíň hodinu XD
Ráno jsem se probudila,teda vzbudil mě Jiří,co byl u nás na pokoji(co tam kurva dělal,když já spím?! ) a řev.Všichni už pomalu vstávali,já jsem prohlásila,že tam zůstávám,ale nakonce jsem si to rozmyslela a po deseti minutách jsem se vyhrabala taky.
Nastal rychlý úklid,kdy jsem se snažila najít všechny mé hadry,rozházané po všech světových stranách pokoje a podobné věci.Nakonec se mi to jakž takž podařilo a šli sme snídat.Jakési lupínky,párky,mléko,odporný sladký čaj,nějáké krémy či co,no já jsem sežrala tři rohlíky s máslem.
V:Chutná ti to máslo? CO když je..?
Já:Mám ti vykládat,co je v těch pákách?
My máme takový rituál,my čtyři,vždycky si na obědě zhnusujem jídlo…Jen pro silné žaludky XD
Pak byla kontola pokojů,při které pan učitel objevil moji žlutou osušku pod postelí…jak jsem mohla zapomenout?!
Zlatý hřeb rána byl Bořek,kterého jsme stihly nmež jsme odjeli elého vidět!Ležela sem na patře a byla celá nadšená z Bořka a zase jsem musela zpívat.Jinak,Bořek vyhrál cenu fotografa.haha XD
Pak jsme jeli na Bítov,to bylo fajn,byla tam lepší průvodkyně,taková milá.A tak mě zaujala výstava vycpaných zvířat.Byla tam dlouhá kůže od hroznýše na stropě,ale taky….bože vycpaná lvice.Ty oči.Já se do ní zamilovala,musela jsem na ni pořád koukat.To se nedalo…ach.
Potom zas autobus.Spát dvacet minut apak zas vylézt byl blbý nápad.
Konal se výšlap Čížov-Hardegg.
To bylo strašné.Čtyři kilometr cestou,kde vpravo les,vlevo les.Posekaná tráva a nějáké rozkvetlé kytky,na které mám alergii,čli jsem nemohla pořádně dýchat a dělalo se mi blbě :D taky jsem použila repelent,protože představa,že odpuzuju hmyz mě lákala.Jenže to byl divný repelent,mojí pokožce se nelíbil,protože to strašlivě svědilo…Blééé.A hmyz na mě šel stejně.No humus.Začala jsem všem sdělovat jak se těším domů.
Když jsem přežila tento nervydrásající výšlap,ještě jsme si sedli do hospody,kde jsem vychlemtala další kofolu.
Pak jsme mohli konečně jet,kdyby si ještě jistí čuráci neobjednali jídlo.
Cestu zpátky zkrátím:dlouhá,nudná byla.Bylo mi neuvěřitelně blbě a posledních pár kilometrů jsem uvažovala,jak moc trapné by bylo poblít se.
Pak jsem myslela,že jsme ve Valu,ale bylo to jiné město..tak jsem svou rozvášněnou smsku Dášence odvolala…XD
Pak jsme byli konečně v Rožnově.Já jsem hodila pohledy do schránky a spolu s Anetkou se dobelhala domů,kde mě čekal dopis od dcerušky,maminčino úžasné kuře na paprice a chladné pité a můj pokoj a také komjůtr.Dvoudenní absťák dělá svoje XD
Tak jsem se vešm svěřila,jak se mi chce blít,jak mě bolí hlava aouška z divných sluchátek od Tornáda a s dobrým pocitem šla o půlnoci spát.
XD haha.
A k hláškám:
- Aby ti nespadl Roman!
- Ona mi řekla,že jsem dobročinná akce!
- Hovnoooo. (to říkalo varle na všechno xD)
- Víš,že ty často mluvíš o věcech,co mají naco společného se sraním?
-Zeptáme se odborníka,Martinkooo,kluci masturbujou a holky onanujou?
- Ty bys taky všechny jen kastrovala…
Nebo :
L:Haha!Ona jde žrát!Já jsem o říkala,že to nevydrží,haha!
K:Vždyť já jí jenom podávám pití.
L:A co mám jako kurva dělat?!Jít za nima nahoru a říct jim,jestli by nešli šukat,protože ty si to přeješ?! (mluví o dvou spolužákách)
Já:Tak nějak a jestli bych se nemohla dívat.
Já:Budeš porodník!A bude císařský řez.
L:Uděláme…výřez!
Já:Máš skalpel?
L:*vyhrabe z batohu nůž*
A podobné debility,které už si nepamatuju a nechce se mi už je psát XD
Dneska jsem vykládala jednomu klukovi o mém stylu uklízení a on mi řekl,že jsem duševně nemocná.
A už jsem spolu s Linkou vymyslela,jak budu mít dítě.
Maminka mi dovolila pozvat k nám v červenci moji Šmoulinku.
Zítra je pátek a to mám jen čtyři hodiny.
Wow.
A to jsem nebyla ve škole.Co bych tam taky dělala,žee XD
Fotky bvudou až mi je Tornádo dá na DVD.Kdyžtak vám sem nějáké můžu dát,chcete? :D
Vaše opět unavená Ču,která se s tímto reportem nasrala XD a na hodně věcí zapomněla,ale doufá,že pobavíte.
Muck <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dead.without.music dead.without.music | 20. června 2008 v 14:49 | Reagovat

to víš,že se pobavíme(nebo aspoň já)xD,fotky hoď,hlášky fakt dobrý XD,připomíná mi to náš středeční výlet se školou,prostě výlety sou nazapomenutelný XD samozřejmě nejvíc si užily moje nohy(co by člověk chtěl po výletu do teplických skal a desetikilometrového okruhu)

2 Petronajt Petronajt | E-mail | Web | 20. června 2008 v 15:39 | Reagovat

jééé,mami,to jsi měla dobrý výlet!Na všech těch místech jsem byla se skautským táboremv roce 2005...možná i 04 :-D já vycpaná zvířata z duše nenáidím,ale to tak hrozně moc,že tuto část radši přejdu...a taky miluju památky:-D a ty hlášky jsou vážně dobré:-D

3 Jagča.. Jagča.. | Web | 20. června 2008 v 22:26 | Reagovat

mám ráda tvoje články.

sou tak..dlouhé,vtipné a..poučné xD

vycpaná zvířata nemám ráda.bojím se jich..tak blbě na mě zírají,určitě mě sledují,čekají na vhodnou chvíli a pak..áá,sem sama doma,bojím se xD

A nezapomenu,jaks mě ráno(v noci) vzbudila xD

ty víš,že se mi líbí tvoje články,ale jak sem líná psát komenty xD

jinak ta přehrada,cos mi poslala,je..krásná xD

Bořej,no ach..závidím.já ho neviděla už věčnost.má láska je ale pořád stejná.Bořek zůstane v mém srdci navždy,ano xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama