Malý krok pro člověka,ale velký krok pro lidstvo!

Ha - Do prdele.

15. července 2008 v 13:36 | D.G. |  By Slečna Ču...
Otec přijel o týden dřív z Rakouska.
Mám po vysedávání na kompu do tří do rána. Blbé, což? Já vím.
Nemůžu se zbavit dojmu, že můj otec vypadá jak méďa béďa.
Dovezl mi z Rakouska hodně hodně Milky.(Ano, Jaguško, žeru tě, chááá :P)
Aspoň něco xD

První co mi řekl po objetí bylo:,,Bože,ty máš ještě furt TO na hlavě?! Ale už to máš lepší.''Vážně milé.Všichni říkají že ta ,,říkejme tomu oranžová'' je lepší.Humus.
Byla jsem dneska ve městě.Poslat dopisy, pak s Lulu asi posté do optiky a taky jsem si koupila hamburger.
Víte, jak je pro mě těžké koupit hamburger? Jelikož já potřebuju tomu prodavačovi vysvětlit, které přísady tam chci a nechci (těch je) aon je ještě ke všemu polák... (Lucka trdí Bulhar, ale znáte to..)
takže mi hovno rozumněl.Bylo to velice trapné.Spadly mi prachy na zem, pak jsem praštila rukou do skla na pultě a ozvalo se bum a byla jsem pomatená...no, nakonec jsem dostala co jsem chtěla.
To, že je otec doma se projevilo tak, že jsem dostala 500 kč.Nebudu si moc fandit, utratit jsem mohla desetinu z toho. (Och, on udělala takový úžasný: aaa! jako Stiffler, když jsem mu vrátila o maličko míň xD) Poslal mě vybírat prstýnek pro maminku, která bude mít narozeniny, do zlatnictví.To bylo fajné, kdybyste mě někdo chtěli k svátku (budu mít 17.7.) obšťastnit něčím takovým a měli navíc tři litry, tak tam mají úžasný prstýnek s perlou, ještě byste to stihli.
Skromnost je moje nejlepší vlastnost ;) XD
Svěřím vám svůj geniální plán.
Má matka má 40 a já nemám prachy. Tak jsem se rozhodla pro originální dar.Upeču jí dort.Ha.
Jaguška tvrdí,že je to praktické,aspoň jí prý nebudu muset nic dávat za rok. :D
Lucka mi nabídla pomoc, hodná, že? :D
L:Už jsem o tom říkala mamce :D
já:Fakt? co říkala?
L:Že to je hezké.
já: ha! vidíš!
L:Víš, jak jsem jí nic říkala o tvýh...ehm..kuchařských dovednostech..
Není hodná, je zlá :D
Byla jsem se domluvit s babičkou.
Já:Chci mamce upéct dort.
ona:Panebože.
/tse?!/
ona:NO dobře a kde ho chceš dělat?
já: no...u tebe
ona:takže ti ho mám udělat já!
já:Ne! jenom ho udělám tady, neva?
ona:bože... no.. ne.
/později/
ona:kup máslo.
já:jaké?! *vyděšeně*
Lucka:Víš co? Půjdu od toho obchodu radši s tebou..*tón hlasu jak na malé miminko*
babi:Já budu ještě dělat tu roládu...
já:*nadšeně* pomůžu ti!
ona:víš co? radši ne.
/při odchodu)
babička:A proč má furt tu barvu, proboha...na...*zkoumabý pohled* bože, co to máš na sobě...ty kalhoty jsou strašné, bože, zenat tě a potkat tě na ulici tak ti dám pět korun...Podícej se na Lucku jaké má pěkné kalhoty, žádné díry...
Jak říkám, plaky plaky.
Víte, co nesnáším? když se u nás zavřujou okurky. To opravdu hodlám někam zdrhhnout a nevracet se, dokud to není hotové.Jenže kdo by to byl řekl, že otec, vracející se z Rakouska, po cestě nakoupí okurky?!
To-není-normální.
No, i tak jsem to hodlala přežít bez toho, abycch se nějak zapojila.
Matka:No tak se do toho pustíme už dneska. *pohled na mě*
sesstra:já ti pomůžu!
já:*zavře se do ložnice*
Fakt jsem myslela, že se tomu vyhnu, jen s občasným fuj hnus cháchá na sestru zapálenou do práce, jenže má matka byla jiného mínění.
Že prý mám uklidit koupelnu, resp. vanu napuštěnou vodou, v které plavají samé humusy, které sestra očistila z těch okurek.Bleh bleh, já takové věci absolutně nesnáším, chtělo se mi zvracet už jen z toho pohledu, navíc nesnáším jak páchnou okurky, blé.
Řekla jsem matce akorát proč já, proč si to neudělá Eva, když to tam zasrala a záhy jsem toho litovala, protože jsem si musela vyslechnout hysterický záchvat, jak ona nestíhá, jak toho má moc, jak jí Evička strašně pomáhá narozdíl ode mě zlé strašné ignorantské nevěděčné drzé neschopné nemožné dcery, kterou nic nenapadne a ještě bude...blá blá.
Ta malá děvka se na mě ještě blbě ksichtila....
Opravdu nevím, proč na mě zbyde nejhorší práce, ať si to laskvě dělají sami, já žádné pojebané okurky nežeru...
Nakonec jsem to musela ehm uklidit...Nejdřív jsem celou vodu důkladně prohlídla jestli tam neplave nějaký hmyz nebo něco na ten způsob,hmyz neplave,okay,ale víte,jak to myslíl.
Dala jsem tam to sítko a to jsem postupně chodila vysypávat do koše, bylo to velice nechutné,vzala jsem si jakýsi hadr a tím jsem se snažila uchopit to sítko,které bylo kompletně zasrané a pak ho jít vyhodit do koše, ignorovat vysmátou matku, že co to mám za metody.
kdyby mě nerozrušovala, tak se mi to nevysype.
tse!
No,kdyžjsem se zbavila těch sraček,stala se mi neblahaá věc, praštila jsem se se hlavou o roh vany a pak mě z toho hrozně bolelo za krčkem :D
Pak jsem si musela sundat všech dvěstě miliard šampónu,gelů,mýdel,balzámu,kondicionérů na všechny typy vlasů a já nevím,co ještě na zem.Není to vždycky tak výhodné,mít matku avon lady.
Chvíli jsem si stěžovala svému odrazu v zrcadle, jako bych si umývání bílé koupelny v posledních dnesh neužila dost a dost, že, když se má jebácká sestra odmítala koupat v růžové vaně, to jsem tam strávila hodiny.
No, tak jsem to celé vydrhla, nasraně tam naházela miliardu věcí zpátky.,pak sjem se málem přizabila,jelikož se mi podařilo pomočit :D celou podlahu, tak to jsem ještě mousela po sobě utřít, ach, no hrůza.
matka mi pak ještě dala smetí, že ho mám vynést a umý jí nádobí, jinak to bylo vše :D
Aaaa včera byl úžasný díl House.Muckuju ho xD
Byla jsem si otcovi postěžovat, že musím uklízet koupelnu, když nežeru okurky, místo útěchy mi řekl, že to je tak dobře. Ha, jemu se to říká, když sedí a nic nedělá.Jen je koupil a dovezl :D
Pak dostal záchvat smíchu z mého nápadu péct dort, urazila jsem se na něho.
Jinak, chtěla jsem vám zařídit veselý týden a vymyslela jsem geniální trest Jagušce, když nesplila těch 10 článků za tři dny.
20 článků za týden, uznejte, není to skvělá nabídka? Kdybych byla zlá násobím jí to dvěma....tse, ona nechce.... *ublížená*
Dneska jsem se rozhodla, že vstanu v devět.Vstala jsem někdy kolem půůl jedné,matka mě nutila žrát oběd, snědla jsem tři bcuhty s krémem a bylo mi blbě.To je jak snídaně, no blé.
A nepřišel mi dopis :(
Tatínek je šikovný, šel hned dneska do práce. Já se ho bojím, neychtal mě včera ve dvě ráno na kompu.Bože, zase jsem...dneska? nemohla spát. Do půl čtvrté jsem si psala,pak mě začala bolet ruka, tak jsem si četla všechyn staré smsky a pak sjem šla spát.Už skoro spím,když začne zvonit otcův budík na mobilu.Oni vyjížděli ve čtyři,tak asi to zůstalo na druhý den.
Myslela jsem,že mě ojebe.Nevěděla jsem,kde je ten mobil a bála jsem se tam v noci ve tmě jít.
Tak jsem počkala,až dozvoní, doufaje, že znova zvonit nebude. PO deseti minutách mě to vzbudilo znovu.A zta dalších znovu.
Když to zazvonilo asi popáté, začínala jsem být nervózní.A ještě ty hnusné zavařené okurky v kuchyni, ty víčka dělala puk puk.
Tolik k nočním příhodám....
Cha, radši to už bude všechno.
vaše pošahaná ču...
<3 Muck, Fuck.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama