Malý krok pro člověka,ale velký krok pro lidstvo!

Ještě žiju...

4. července 2008 v 10:50 | Slečna Čurák |  By Slečna Ču...
Bože.
Včera jsem psala dlouhatánský článek a dokonce jsem ho psala ve wordu,aby se mi zase nestalo to,že se mi smaže.Hah,jenže když jsem ho dopsala,přišel otec,rozrušil mě svýma řečma a já jsem na otázku:Přejete si uložit změny? V klidu odpověděla že ne.Inteligence ze mě jen srší.
Ale což,já to napíšu znovu,mě se takové věci stávají často,že :D
Teď jsem měla opět toto…problém.S Frankem,což je můj PC.Začaly blbnout ventilátory a jelikož já jako osoba pověřená hlídáním teploty v nich,jsem si toho samozřejmě povšimla dříve,nežli se to začalo přehřívat tak,že by se sám od sebe vypínal komp,ach ano i tohle už tu bylo,tak se to naštěstí stihlo opravit,než odjede můj otec do Rakouska.
Awwwww,to bude klid.Jak já se těším.
No,jenže on mi samozřejmě nevěřil a pozval si sem toho chlapa,co nám opravuje počítač,ten samozřejmě řekl,že to bylo měněné nedávno a bla bla,ale že ano,je to ventilátory.
Tak jsem se na tatínka duševně urazila(navenek jsem na něj byla moc hodná,aby mi to spravil) a hodinku a půl jsem se prohrabovala veškerýma jeho účtenkama z roku 2008,až jsem nakonec měla štěstí a našla tu od ventilátorů.Haha-
Byla z ledna.A leden to není nedávno,haha.Nedávno byl totiž měněný zdroj,to já vím XD
Otec mi řekl,ať to tam jdu reklamovat.
Bože… víte co to pro mě znamená? Já která jsem se deset minut odhodlávala před stánkem s hranolkama,jestli onu prodavačku upozornit,že mi zapomněla vrátit třicet korun? Nakonec jsem jí to stejně neřekla,bože,jsem ztracený případ.
A já mám jít něco reklamovat,no potěš bože.
Naštěstí šla se mnou Lulu,dokonce mi nabídla,že to tomu chlapovi řekne za mě,ona je tak hodná,ale on zná mého otce,tak jsem to musela říct já,ah.
Po pár scénách před prodejnou typu:Bože,já tam nejdu,co když na mě bude řvát?!
Jsem tam nakonec vlezla doufajíc že tam nikdo nebude,ale byl,šokojící,že?Achjo.
Ten chlap byl borec.Svýma rozklepanýma rukama na nejvýší míru jsem položila na stůl Boba a Bobka,mimochodem,když jsem je tam pokládala,tak se mi drátky zasekly do džíny za placku a za takový provázek jak mám v riflích díry.Takže si pán musel počkat,než ho vymotám,nemusím snad dodávat,že se mi přitom málem roztrhnul,že ne?Pak jsem ještě vytasila velice skrčený ten papír a teňoučkým hláskem alá děťátko ze školky jsem mu sdělali svůj problém.A on se kouknul na papír,řekl:,,Jo.'' a otočil se a podal mi nového Boba a Bobka.Whoa!
Usmál se a já jsem s díky opustila místo činu.Awww.Povznesený to pocit.
Pak jsme šly do knihovny,kde bylo zavřeno,ale koho to sere,když mám v batohu Boba s Bobkem?
Tak jsem si řekla,že to jak je mi blbě už nemůže být z nervů,reklamaci mám za sebou,to bude z hladu,tak jsem si šla koupit snídani.Nějáký chlap na mě divně zíral :-o i na Lucku.
Nastala část,kdy jsme vybíraly mp4.Lucka se vyzná,whoa.Nakonec jsme i vybraly,stále nemůžu uvěřit tomu,že jsem se pro něco rozhodla.
Hah,takže už mám doma svou odměnu za vysvědčení.
Pak jsme si ještě koupila dva sešitky,dvě tužtičky a zásobu růžových obálek,jelikož mi docházejí.
Sice jsem zapomněla na ty dvě DVD pro Lucku,ale stane se.
Pak jsem přišla domů,pohádala se sestrou,dozvěděla se,že jsem růžová piča a jiné milé detaily.
Horší to bylo,když přišla matka.Má matka si myslí,že jsem lesba,protože mi přišel růžový pohled s kočičkou,protože nosím ráda kalhoty a mám zálibu v růžové a mám růžové vlasy.Je ona normální? Ještě kdyby si nemyslela,že to je nemoc.
Dokonce chtěla vidět dopis od Nathalie,kterrý mi včera taky přišel a málem jsem se u něj smíchy počůrala.Samozřejmě jsem jí ho neukázala,zabilo by ji to a já jsem si na ni celkem zvykla.No,takže prý mi nevěří a že si určitě posílám s někým nějáké sprosťárny.
Blah.
Asi mě tady z té rodiny ojebe,kdyby tak aspoň přijela Šmoulinka,seru na ně…
Předevčírem se stal zázrak,oh oh.Já se odhodlala zavolat Swuppie a dokonce jsem s ní dvacet minut mluvila.Jestli to někomu příjde normální,tak já mám fobii z telefonování s neznámými lidmi a mindrák ze svého hlasu.
Taky jsem byla předevčírem na bazén.Bála jsem se,že vlezu do vody a všechno bude růžové,ale nebylo.Jen to mám teď trochu míň tu barvu…už je mi to jedno.
Ale nechápu,jak jsem si mohal spálti záda?Au,když mě moje drahá Anetka polila vbez přehánění půl litrem krému? Nová zábava,kdo je víc bílý prohrává,pak jsem se překulila na ni a ona měla bílé stehna,hah XD
Taky jsme hráli kohoutí zápasy a my dvě jsme vyhrály 4:2,není to úžasné?Bože :D
Nudím se.Nevím,co mám psát.Prší,mám ráda když prší.včera byla bouřka.Nevím,jestli mám ráda bouřky,bojím se.
Chtěla jsem moc spát,už byly dvě ráno a pokaždé,když už jsem spala,tak se moje sestra zeptala:,,Spíš?'' Zabít.A stále mi sdělovala,že se bojí a já jí naoplátku že mě to nezajímá.Nebudu si lehat za ní,ona by mě lechtala.Vždycky mě lechtá.
Nakonec jsem usla, pak jsem dostala šok,když mě najednou prozvonila Swuppie,ale zase jsem usla.
Proč není nikdo na icq? Plaky plaky.Jdu psát klukovi,který se mi dřív,když jsem byla normální,celkem líbil.
Já se tak nudím.Šla bych spát,když prší,krásně se spí.
Chybí mi moje láska.
Chybí mi Jaguška L(( Ona má něco s Aloisem pořád L(
Měla bych jít psát dopis pro Nat,Petronajt,Eocu a Lafí,ale bolí mě ruka :D
A ještě pro Andreu :-O Oh shit,já to nedávám.
To je jedno.
Chci ty růžové šaty se žirafou.
Předevčírem jsem se tak těšila,že se si napustím vanu plnou vody a budu a aw…Kurva,všichni v pohodě použijou koupelnu,příjdu já,zmáčknu vypínač,jeb a je po světle.
Musím uznat,že koupat sae při svíčkách(resp. Při dvou mini,které dvacet minut hledáte po celém baráku) má taky něco do sebe.Možná,že kdybych neměla mini koupelnu a nebyla kazisvět,tak to můžu dělat častěji,takhle jsem umírala strachy,kdy mi zase něco spadne a zapálí se koupelna.
Taky jsem vařila.Opálila jsem si předloktí a pořezala se do prstu.Jsem šikovná,že? :D
Já vím.
Jdu se věnovat nějáké inteligentní činnosti.
Třeba by mě zajímalo,kde je sestra.Je tu ticho a není v pokoji.Asi bych ji měla najít,ale nedělám si iluze o tom,že ji někdo unesl.
Je tu ticho,bojím se.
Kurva.
Bye,
Ču.
(Skutečně mě udivuje,že tohle jsem si nesmazala)
<3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama