Malý krok pro člověka,ale velký krok pro lidstvo!

To, jak nikdo tyhle žblepty nekomentuje, mě pořád inspirovává k novým článkům. Nevěříte? Nízkým cenám v Albertu věřit můžete.

23. srpna 2008 v 15:02 |  By Slečna Ču...
Její.

Jsme hyperaktivní. Trošku. Víte, můj otec už se vrátil. Včera. A on mi řekl, že jak tu nebude, mám udělat seznam dvd a kazet, jelikož my v tom máme velký bordel a za to, že on je jediný, kdo se v tom nevyzná, musím trpět já, a také, že když to nebude, tak mám zákaz na pc a takové řeči, takže jsem se do toho včera milostivě pustila a dneska to dodělala.
Možná, bych to měla už včera, ale on mě rozrušil, přij dřív. Asi o hodinu a půl. Ale nezlobil se na mě, neboť jsem mu duchapřítomně dala najíst, což mu zvedlo náladu.
Ale podařilo se mu mě naštvat velice rychle. Dneska jsem to dodělala a šla mu to ukázat, čekají nějákou odměnu nebo alespoň pochavlu a on mi řekl, že to mělo být dávno. A já idiot se s tím patlám, žánr, rok bvýroby, hlavní role, o čem to je, krásně to mám očíslované a tak... (on to tak chtěl, žblé). Pak zjistil, že jsem se naštvala, tak za mnou došel a vylepšil to:,Sice jsem ho nečetl, ale hezký seznam.''
Milé, což? Ale zase za mě dneska umyl nádobí. Haha, ony dneska byly tři obědy. Na výběr. Já jsem řekla, že chci rizoto a dostala jsem co? Svíčkovou, tak jak jsem si přála, že. Ale co, nebudu matce kazit náladu.Jenže po těch třech jídlech mám prý umývat nádobí já,že jsem na řadě, podle sestry.To je ale ohromná blbost, víte? To střídání totiž platí jen pro všední dny, dneska je víkend, začíná se od znova a podle abecedy začíná ona.Nikdo tady bohužel není tak inteligentní, aby to pochopil.Och.
Navrhla jsem dokonce matce, že vytřu venku chodbu a že jí umyju okno.Udělám cokoliv, abych to nemusela dělat, opravdu.Já to nenávidím.Ale né, ona si to prý udělá sama a navíc nechce,abych vypadla z okna.
Tak jsem zkusila další věc, dement se nikdy nezvdává, že, nevím, jaké pravidlo to je, a u obědu jsem tatínkovi řekla, že mám skvělý nápad, že spolu umyjeme nádobí. Lepší než sama, že. Muhaha a oni nakonec s matkou hrdličky se hádali, kdo to umyje. To víte, láska. Žasnu, jak jednoduše jsem se z toho vyvlíkla.
Znáte to : Na životě mám ráda tu rozmanitost, každý den mě nasere někdo jiný?
Dneska pro změnu sestra. Já už mám hrozně dlouho předplacenou Dívku, sice ji nemám ráda, ke hrozně heterosexuálně laděná, ale zase se velice pobavím. Měla jsem ji asi tři dny doma, tak jsem se nudila a rozhodla se, přečíst si ji. Naposledy ji měla sestra, tak jsem jí řekla, ať mi ji laskavě dá.Oh né, prý mi ji dávala na stůl. Tak jsem ji takových dvacet minut hledala všude ve svých věcech,ona nikde. Začala jsem na ni řvát, že jsem jí ji pujčovala, a od té doby jsem ji neměla, že to ona ji bude hledat.Řekla mi, že jsem píča, a že ona za to nemůže, že nevím, kam jsem si ji dala.
A víte, co z ní vylezlo po dvou hodinách?
Martí, víš ona tu ta Dívka není.
No to jsem si všimla, tak ji koukej najít.
Ona je...u Kiki.
Není to super? Ona je u Kiki *nejzhusenější tón na světě* Evísek chtěla Kiki něco ukázat, superní, néé?
A já ji hledám jak debil doma. Nezabili byste ji? Já ji zabiju.Prostě ji jednou zabiju. Celá tahle rodina mě přivede do blázince.
Měli jste vidět můj záchvat. Bože, to je neskutečné. Jdu pryč, raději. Už se mi vrátila Dášenka, tak jdu ven.
Jo a ještě něco. ONI uřízlimůj oblíbený strom. To je takový, co mám přímo před sebou,když jdu na balkón. A oni ho uřízli a ještě tak debilně, takže teď jde k nám na balkón vidět a já tam nemůžu sedět a psát.Bů.
A taky jsem neschopná, toť nové zjištění.
Toto je trapný článek.
Haha.
To je fuk.
Haha.
Asi půjdu ke Kiki.
Haha.
Ne, seru na to. Nestíhám, haha.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 klára klára | Web | 24. srpna 2008 v 13:53 | Reagovat

Naprosto chápu tvé rozčílení z Dívky. Taky by mě štvalo, kdyby někdo půjčil MOJÍ věc někomu jinýmu bez dovolení.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama