Malý krok pro člověka,ale velký krok pro lidstvo!

Víte, co je dobrého na prvním září?

1. září 2008 v 14:02 |  By Slečna Ču...
Ooo, ano. Nic se tu neděje. To je špatné, takže hodná DG vám tu napíše nějáký ten žvást, když chcete.

Zrovna včera jsem vám tu psala takový pěkňoučký článeček, hodnotící prázdniny a tak dále, ooo, no bylo to celkem dlouhé a hádejte co, ono se to smazalo. Navzdory automatickému ukládání. Nevadí, nevadí, já se nevzdávám xD
No, k tomu tomu....titulku...dneska škola. To je vraždy hodné, ale pozitivum dneštního dne vám hned řeknu. Dneska mám s Michakou <3 výročí....už jsme spolu čtyři měsíce, aw. Akorát, že ona mi odjela na dovolenou, bé a mě je šíleně smutno. Kdo to ode mě neslyšel tak dvacetkrát, má štěstí.
Tak slavím sama. Poslouchám furt dokola nahrávky a písničky a stěžuju si, že je mi smutno. Ooo.
A k té škole. Mám z toho....špatný pocit. Víte na co se netěším nejvíc? Na tělák a na sloh. A na přírodopis. Ale z těláku a slohu mám vyloženě hrůzu, já to nesnáším....
Včera byli Lost. Aw. Koukáte na ně? A dneska je House. To teď jako bude jen jednou týdně? to mě ale zabije, protože já jsem zvyklá na pravidelnou dávku, bůů, to není fér.
Po Lost jsem šla hledat zámek na skříňku, to víte. Do školy XD My máme zámky na číselný kód! *vzpomene si na suspenzor cudnosti a musí počkat než ji přejde záchvat smíchu* ale jsou trapné xD Já se těšila, že to bude na nějáký úžasný dlouhý kód a že s tím bude sranda a ono...třímístný.Super, ne? Ten svůj vám neřeknu, musela bych vás pak zabít XD
Čekala jsem že ho nenajdu a budu si muser koupit nový za dvě kila, ale ne, našla jsem ho. ooo, víte kde byl? u sestry. opravdu, to je tak zajímavé, ž evšechny věci, co nemůžu najít, jsou většinou u sestry.
A pak jsem si šla číst a tak...víte, kdy jsem usnula? Něco po půl čtvrté ranní. Vlastně jsem se pořád válela a měla takový ten pocit, že se mi nechce spát a bála jsem se že když zavřu oči, nebudu moct usnout, tak jsem furt něco dělala...ráno mi bylo opravdu velice blivno.
Budík jsem si nadstavila na 6:45, Lemon Tree mi přišlo jako krásná ukolébavka. Nakonec jsem vylezla z postele v 7:15 tiše si mumlajíc kletby. Potom, co jsem ve své růžové noční košili strávila pět minut tupým zíráním z okna a klepáním se zimou, jsem se odhodlala na něj vylézt, protože jsem potřebovala tričko, které jsem si inteligentně včera vyprala. Háá a háádejte co. Bylo totálně mokré. Oooo.
Nakonec jsem to jaksi zvládla, dokonce jsem i papučky narvala do minikabelky...ach, mám to ale hnusné papušky. Modré. Přemluvila jsem mamku, půjdem vybnírat nové. Koupím si nějáké růžovoučké botičky, aw.
Hoho. Sedím na svojem sexózním místečku u okýnka. Whoa. Vedle Lulu Tornáda. To nedopadne dobře XD
A víte co bylo na oběd? Kuře na paprice. A zítra je rizoto. Oooo, aw! Tohle jsou dvě moje nejoblíbenější jídla, které u nás v jídelně jím xD
A odpoledne jsem byla s holkama do města...whoa,a koupila jsem si úžasnou černou....takovou tašku xD Ona je moc sexy. Otravovala jsem tatínka tak dlouho dokud mi na ni nedal prachy. Ooo.
Bože, umírám. Chce se mi strašlivě spát.
Jo a taky už mám tu knížku, měly by tam být lesbičky, aw.
Jak jste se měli vy?
a zase zítra....Oooo já nechcuuuu...
vaše opuštěná ču.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama